Přidejte se k nám

Naším přáním je pracovat s lidmi, kteří se chtějí realizovat a společně táhnout za jeden provaz.  Rok od roku rosteme a jsme stále věrni našim hodnotám, lidskému přístupu a neformální přátelské atmosféře.

Jestliže vám práce u nás dává smysl, jste člověk, kterého hledáme. 

Spolupracujeme i s živnostníky nebo malými firmami. Pokud chcete zůstat na volné noze, nemusíte se nutně stát našimi kmenovými zaměstnanci.

Chcete se k nám přidat? Udělejte dnes ten správný krok. 

Koho právě hledáme


Nahlédněte pod pokličku

Máme 8 divizí a každá má své nezaměnitelné místo.  V našich lidech podporujeme kreativitu, zápal a samostanost. Dáváme svým lidem prostor pracovat podle sebe a pouze jim udáváme směr. Chcete být také u toho? 

 

20180522_0165

Baví nás náročné projekty

Zakládáme si na tom, že všechny projekty vždycky dotáhneme až do konce. Nečekejte od nás žádná polovičatá řešení. Ke všemu, co děláme, přistupujeme logicky a věcně. Naši zákazníci vždycky dostanou přesně to, co potřebují. 

Luboš Lev

Jsem rád, že si každý den můžu přizpůsobit, jak potřebuji. Flexibilní pracovní doba mi pomáhá vyhnout se nudnému stereotypu, který bývá pro hodně lidí často problém.

Luboš Lev Elektromontér ve výrobě rozvaděčů

Přečíst si více

tesla

Díky práci v EUROSOFT-Control jsem se podíval do mnoha zemí na světě. Nikdy nezapomenu na Gigafactory v USA, kde se vyrábí baterie pro Teslu. Měl jsem radost, že jsem se podílel na rozvoji jednoho z největších výrobních závodů na světě.

Jaroslav Svoboda PLC programátor

Přečíst si více

 

Volná místa

Nabízíme tyto pracovní pozice pro zaměstnance i živnostníky

Asistentka divize kvalifikace

Pokud od této pozice čekáš, že budeš sedět za počítačem, zdobit, pilovat si nehty, vařit kávu návštěvám a třikrát za den zvedneš telefon a pokud neumíš udržet věci pod pokličkou a rozhodí tě víc...

Obchodně technický manažer. Němčina podmínkou.

Co Tě čeká? Tvým úkolem bude z větší části provádět koordinaci výroby rozvaděčů elektro pro stroje a zařízení a zpracovávat kalkulace dle podkladů od zákazníka. Věnovat se ale také budeš hledání...

Elektromontér. Tvořit, ne jen montovat.

Hledáš práci ve firmě, kde hraje lidskost a slušnost prim ? Nebojíš se práce? Pokud vyznáváš podobné hodnoty jako my, držíme Ti tu místo. Naše společnost se zabývá od roku 2006 výrobou rozvaděčů...

Programátor PLC

Chceš vyrazit do světa? Do našeho týmu špičkových odborníků hledáme dobrodruhy - samostatné, zodpovědné a zvídavé programátory PLC nebo robotů, kteří se nebojí vycestovat na pár dní a mají...

 


Zapadli byste
do našeho týmu?

Domluvte si s námi schůzku, i když tu nemáme pozici přesně pro Vás. Popovídáme si o možnostech spolupráce.

Kontaktujte nás


Máš na to pracovat pro Teslu?

tesla-car

Hledáme PLC guru, který si troufne pracovat na významných projektech po celém světě.

Udělej si test