O nás

Tvoříme chytrá a efektivní řešení v oblasti průmyslové automatizace. Naše know-how využívají významní evropští výrobci z různých odvětví, kteří své stroje a technologie dodávají do celého světa. Svěřte nám i svůj elektroprojekt.

„Tvoříme s Vámi technologie budoucnosti!“


Náš příběh

Společnost EUROSOFT-Control jsme založili v roce 2006 s kolegy-kamarády. Vždycky jsme si zakládali na kvalitní práci a zákazníci se k nám vraceli.

V roce 2012 došlo k vnitřním změnám a my si uvědomili, že nejdůležitějším prvkem naší společnosti jsou lidé, kteří pro nás pracují. Všechno začalo fungovat lépe a firma se rozrůstala. Zákazníci byli spokojení a přicházelo víc a víc zakázek. Nedávno jsme se přestěhovali do nových prostor, kde máme dostatek prostoru pro další rozvoj. Nyní sídlíme v Plzni Černicích, hned u sjezdu z dálnice.

Spolupracujeme s velkými firmami jako BMW, Oerlikon Group, ISIMAT, Junker Group, HOLLANDIA Karlovy Vary. Těšíme se, kam se EUROSOFT v budoucnosti na své cestě světem elektra dostane.

Martin Pašek, jednatel EUROSOFT-Control s. r. o.

pasek

Historie

2006

Zakládáme firmu EUROSOFT-Control s. r. o.

2007

Rozjíždíme výrobu rozvaděčů.

2017

Stěhujeme se do moderních výrobních prostor.

Podrobnější historie
1 234

Naše vize a hodnoty

Baví nás náročné projekty

Zakládáme si na tom, že všechny projekty vždycky spolehlivě dotáhneme až do konce. Nečekejte od nás žádná polovičatá řešení.    Ke všemu, co děláme, přistupujeme logicky a věcně. Naši zákazníci vždycky dostanou přesně to, co potřebují. 

vize_1

 

vize_2

Jsme draví a nadšení do práce

Jakmile se do něčeho pustíme, nepřestaneme, dokud nemáme 100% výsledek. Možná proto jsme se z řadového subdodavatele stali přímým dodavatelem softwaru pro optimalizaci výrobních procesů v BMW.


Lidé ve firmě

  • lide_ve_firme_3
  • lide_ve_firme_1
  • lide_ve_firme_4

Máš na to pracovat pro Teslu?

tesla-car

Hledáme PLC guru, který si troufne pracovat na významných projektech po celém světě.

Udělej si test