Referenční dopis od Junkru

13. 2. 2019

Dobrý den, pane Pašku,

děkuji za Váš včerejší milý telefonát. Přál jste si, abych pozitivní informace o Vaší firmě napsal a já to rád udělám.

Vážím si Vaší firmy, Vašich lidí – ať už jde o Radka, Honzu, Leoše, Jirku, Dušana (tedy lidí, které osobně znám a mám je lidsky rád), tak lidí, které osobně neznám, ale podílí se na skvělé práci Eurosoftu, je jedno zda jde o nákupčí, elektromechaniky, zkušební techniky, skladníky nebo paní, která přebírá materiál.

Vážím si partnerství a vzájemné spolupráce - k dnešnímu dni není mezi našimi společnostmi jediná rámcová smlouva, protože je ji jednoduše nepotřebujeme. Vážím si profesionality, erudice, „normálnosti“. 

A ačkoliv Vás jsem osobně viděl pouze dvakrát, Radek mi nastínil Váš životní příběh – svým způsobem to obdivuju.

A platí naše dohoda – Eurosoft je a bude vždy naší první volbou.

Věřím, že Váš můj e-mail potěšil a pokud uznáte za vhodné, že udělá radost i Vašim kolegům a řekne jim něco o tom, že jejich práce má smysl, přepošlete jej.

A nakonec si dovolím ještě osobní poznámku: Pokud bych nepracoval u Junker, u firmy, kterou mám velmi rád, obrátil bych se s žádostí o zaměstnání k Vám.

 S úctou,

 S pozdravem / Mit freundlichen Grüßen

 Miroslav Vichr
Vedoucí výroby rozvaděčů / Leiter Schaltschrankbau


Další aktuality

30. 6. 2019

Loni jsme vyrobili 470 metrů rozvaděčů

Na podzim roku 2017 se naše firma přestěhovala z nedostačujících prostor ve Štěnovicích do zcela nové haly v Plzni Černicích. Samotná hala na výrobu rozvaděčů má 2 520 m2, celková plocha...
1. 5. 2019

Virtuální prohlídku firmy najdete na Google maps

S potěšením Vám můžeme oznámit, že virtuální prohlídka společnosti EC je již v Google maps hotová. Klikněte na "nejnovější" nebo "360 zobrazení" a podívejte se zde.
24. 4. 2019

Studenti navštívili EUROSOFT

17. dubna proběhlo ve společnosti EC setkání se studenty posledních ročníků SPŠE. Na programu byla připravena prohlídka výroby a také setkání s vedoucími divizí výroby rozvaděče a automatizace....

Zobrazit všechny aktuality