Referenční dopis od Junkru

13. 2. 2019

Dobrý den, pane Pašku,

děkuji za Váš včerejší milý telefonát. Přál jste si, abych pozitivní informace o Vaší firmě napsal a já to rád udělám.

Vážím si Vaší firmy, Vašich lidí – ať už jde o Radka, Honzu, Leoše, Jirku, Dušana (tedy lidí, které osobně znám a mám je lidsky rád), tak lidí, které osobně neznám, ale podílí se na skvělé práci Eurosoftu, je jedno zda jde o nákupčí, elektromechaniky, zkušební techniky, skladníky nebo paní, která přebírá materiál.

Vážím si partnerství a vzájemné spolupráce - k dnešnímu dni není mezi našimi společnostmi jediná rámcová smlouva, protože je ji jednoduše nepotřebujeme. Vážím si profesionality, erudice, „normálnosti“. 

A ačkoliv Vás jsem osobně viděl pouze dvakrát, Radek mi nastínil Váš životní příběh – svým způsobem to obdivuju.

A platí naše dohoda – Eurosoft je a bude vždy naší první volbou.

Věřím, že Váš můj e-mail potěšil a pokud uznáte za vhodné, že udělá radost i Vašim kolegům a řekne jim něco o tom, že jejich práce má smysl, přepošlete jej.

A nakonec si dovolím ještě osobní poznámku: Pokud bych nepracoval u Junker, u firmy, kterou mám velmi rád, obrátil bych se s žádostí o zaměstnání k Vám.

 S úctou,

 S pozdravem / Mit freundlichen Grüßen

 Miroslav Vichr
Vedoucí výroby rozvaděčů / Leiter Schaltschrankbau


Další aktuality

20. 1. 2020

Podpořili jsme nadaci České sdružení obětem dopravních nehod

Neustále jsme na cestách. Ať už se jedná o cestu do zaměstnání nebo za klienty do zahraničí, velmi hluboce nás zasahují nehody, které po cestě občas potkáváme. Ze statistik vyplývá, že mnoho nehod...
30. 12. 2019

PF 2020

24. 10. 2019

Studenti projevili zájem o PLC programování

Dne 24.10.2019 proběhl další ročník akce na Střední průmyslové škole elektrotechnické pod názvem Otevíráme dveře vzděláním.  Ani letošní rok česká firma EUROSOFT-Control nemohla vynechat svoji...

Zobrazit všechny aktuality