Rozvaděčový kontejner

10. 1. 2019

Poprvé v historii naší firmy jsme měli možnost ve spolupráci s naším zákazníkem, firmou Autcom, realizovat výrobu kontejnerového rozvaděče. Doufáme, že jsme si touto zakázkou a referencí otevřeli dveře k další oblasti našeho uplatnění na trhu.

Tento kontejner bude umístěn ve slévárně v  Německu. Kontejnerové rozvaděče se využívají na stavbách např. ropovodu nebo plynovovdu, nebo při rekonstrukci továrních hal . Jejich pořízení dává našim zákazníkům možnost, a to je jejich smysl, rozvaděč umístěný v kontejneru přemisťovat podle potřeb jeho aktuálního využití. Po skončení prací je možné jej naložit na auto a přestěhovat. Jedná se o moderní trend, který využívají zejména velké stavební firmy. 


Další aktuality

26. 4. 2019

Virtuální prohlídku firmy najdete na Google maps

S potěšením Vám můžeme oznámit, že virtuální prohlídka společnosti EC je již v Google maps hotová. Klikněte na "nejnovější" nebo "360 zobrazení" a podívejte se zde.
24. 4. 2019

Studenti navštívili EUROSOFT

17. dubna proběhlo ve společnosti EC setkání se studenty posledních ročníků SPŠE. Na programu byla připravena prohlídka výroby a také setkání s vedoucími divizí výroby rozvaděče a automatizace....
28. 3. 2019

Veletrh pracovních příležitostí na ZČU

Zobrazit všechny aktuality