Studenti navštívili EUROSOFT

24. 4. 2019

17. dubna proběhlo ve společnosti EC setkání se studenty posledních ročníků SPŠE. Na programu byla připravena prohlídka výroby a také setkání s vedoucími divizí výroby rozvaděče a automatizace. Studenti předčili naše očekávání a se zájmem se ptali na mnoho otázek. 

Zajímali se například o to, jak se zrodila myšlenka na založení firmy, jak se povedlo rozšiřovat portfolio zákazníků, rozjet firmu do takové velikosti jako známe dnes atd. Na otázky odpovídal jednatel společnosti pan Martin Pašek, který zárověň apeloval na studenty, aby neopomněli studium nejen anglického,ale také německého jazyka. 


Další aktuality

24. 10. 2019

Studenti projevili zájem o PLC programování

Dne 24.10.2019 proběhl další ročník akce na Střední průmyslové škole elektrotechnické pod názvem Otevíráme dveře vzděláním.  Ani letošní rok česká firma EUROSOFT-Control nemohla vynechat svoji...
30. 6. 2019

Loni jsme vyrobili 470 metrů rozvaděčů

Na podzim roku 2017 se naše firma přestěhovala z nedostačujících prostor ve Štěnovicích do zcela nové haly v Plzni Černicích. Samotná hala na výrobu rozvaděčů má 2 520 m2, celková plocha...
1. 5. 2019

Virtuální prohlídku firmy najdete na Google maps

S potěšením Vám můžeme oznámit, že virtuální prohlídka společnosti EC je již v Google maps hotová. Klikněte na "nejnovější" nebo "360 zobrazení" a podívejte se zde.

Zobrazit všechny aktuality