Získali jsme ocenění. Jsme 3. nejúspěšnější firma Plzeňského kraje

15. 2. 2019

Diamanty českého byznysu jsou projektem společnosti COT media, jehož základním posláním je zhodnocení nejúspěšnějších podnikatelských subjektů dle jejich ekonomických výstupů. 

Do žebříčku vstupují společnosti se sídlem v České republice, které splňují obrat 100 mil. Kč až 5 mld. Kč a mají veřejně dostupné účetní závěrky za poslední tři roky (aktuálně 2017, 2016, 2015). Zároveň tyto firmy musí prokázat schopnost dostát svým závazkům, což znamená, že nesmí být v likvidaci či insolvenčním řízení a nejsou evidovány jako nespolehliví plátci/osoby s pohledávkami státu a dalších subjektů. Z hodnocení jsou vyloučeny firmy s nesplacenými závazky. 

Jsme rádi, že EUROSOFT- Control tato kritéria splňuje a rádi bychom poděkovali všem, kteří nám pomohli dosáhnout tohoto úspěchu.

Slavnostní předávání ocenění se uskutečnilo 14. února 2019 v Hudebním divadle Karlín v Praze a cenu si převzal osobně spolumajitel firmy Martin Pašek. 

Více na: 

http://www.cotmedia.cz/diamanty-ceskeho-byznysu/#tiskove-zpravy


Další aktuality

30. 6. 2019

Loni jsme vyrobili 470 metrů rozvaděčů

Na podzim roku 2017 se naše firma přestěhovala z nedostačujících prostor ve Štěnovicích do zcela nové haly v Plzni Černicích. Samotná hala na výrobu rozvaděčů má 2 520 m2, celková plocha...
1. 5. 2019

Virtuální prohlídku firmy najdete na Google maps

S potěšením Vám můžeme oznámit, že virtuální prohlídka společnosti EC je již v Google maps hotová. Klikněte na "nejnovější" nebo "360 zobrazení" a podívejte se zde.
24. 4. 2019

Studenti navštívili EUROSOFT

17. dubna proběhlo ve společnosti EC setkání se studenty posledních ročníků SPŠE. Na programu byla připravena prohlídka výroby a také setkání s vedoucími divizí výroby rozvaděče a automatizace....

Zobrazit všechny aktuality