Získali jsme ocenění. Jsme 3. nejúspěšnější firma Plzeňského kraje

15. 2. 2019

Diamanty českého byznysu jsou projektem společnosti COT media, jehož základním posláním je zhodnocení nejúspěšnějších podnikatelských subjektů dle jejich ekonomických výstupů. 

Do žebříčku vstupují společnosti se sídlem v České republice, které splňují obrat 100 mil. Kč až 5 mld. Kč a mají veřejně dostupné účetní závěrky za poslední tři roky (aktuálně 2017, 2016, 2015). Zároveň tyto firmy musí prokázat schopnost dostát svým závazkům, což znamená, že nesmí být v likvidaci či insolvenčním řízení a nejsou evidovány jako nespolehliví plátci/osoby s pohledávkami státu a dalších subjektů. Z hodnocení jsou vyloučeny firmy s nesplacenými závazky. 

Jsme rádi, že EUROSOFT- Control tato kritéria splňuje a rádi bychom poděkovali všem, kteří nám pomohli dosáhnout tohoto úspěchu.

Slavnostní předávání ocenění se uskutečnilo 14. února 2019 v Hudebním divadle Karlín v Praze a cenu si převzal osobně spolumajitel firmy Martin Pašek. 

Více na: 

http://www.cotmedia.cz/diamanty-ceskeho-byznysu/#tiskove-zpravy


Další aktuality

13. 2. 2019

Referenční dopis od Junkru

Dobrý den, pane Pašku, děkuji za Váš včerejší milý telefonát. Přál jste si, abych pozitivní informace o Vaší firmě napsal a já to rád udělám. Vážím si Vaší firmy, Vašich lidí – ať už jde o Radka,...
10. 1. 2019

Rozvaděčový kontejner

10. 12. 2018

PF 2019

Zobrazit všechny aktuality